Yoga Beat Studio

Yoga Beat Studio to miejsce alternatywe dla popularnych siłowni i klubów fitness. To właśnie tam w rytmie najnowszych kawałków można spróbować dynamicznej jogi, czy nowoczesnych zajęć baletowych. To właśnie tam dbając o sylwetkę, oczyścić można także umysł. Trenerzy prowadzą treningi dotychczas znane tylko za oceanem. Wyciskają siódme poty i doprowadzają do granic możliwości. Osiągniecie spokoju i wyczekiwanie na kolejne spotkanie- to efekty ich pracy.

Założycielka Yoga Beat Studio to Karolina Erdmann.  Od zawsze blisko związana ze sportem. Trenowała taniec, a także uzyskała tytuł trenera personalnego IFAA. Z czasem trafiła na Tarę Stiles i jej metodę – Starala Yoga. Nie namyślając się długo, wsiadła do samolotu i zapukała do nowojorskiego studia Tary. Po intensywnym kursie, zdecydowała się zaryzykować i zmienić swoje życie. – Otworzyłam Yoga Beat Studio, w którym spotkasz świetną ekipę i przekonasz się, że YOGA nie jeden ma BEAT – czasem rodem z Gwiezdnych Wojen! Stworzyłam zajęcia, dzięki którym wyrzeźbisz piękne ciało, osiągniesz wewnętrzny spokój oraz nabierzesz siły, żeby podobnie jak ja – zmienić swoje ŻYCIE! – przekonuje.

Zajęcia w studio prowadzone są 7 dni w tygodniu. Pierwsze rozpoczynają się o 9:00, ostatnie po godzinie 20. W ofercie znajdują się również treningi online. „Genialne zajęcia, które nie tylko bardzo szybko poprawiają figurę i ogólną sprawność fizyczną, ale także nastrój, wprawiając od razu w dobry humor. Yoga Beat to bardzo pozytywna atmosfera, ćwiczenia, które męczą, ale niezmiernie cieszą. Wszyscy trenerzy prowadzą swoje zajęcia bardzo profesjonalnie, dbając o każdy szczegół i każdą osobę na sali, a sama Karolina Erdman jest niezastąpiona ze swoim optymizmem i życiową werwą. Nigdy się tam nie nudzę, nigdy nie mogę się doczekać kolejnych zajęć, jestem fantastycznie uzależniona!” – czytamy w recenzjach na facebookowym profilu Studia. „To właśnie tego miejsca potrzebowałam, żeby zakochać się w jodze: energicznej, dynamicznej, czyli idealnie dopasowanej do mnie i mojego tempa życia. Dziękuje! Od miesięcy różne zajęcia fitness nie dawały mi satysfakcji. Czuję, że zaczyna się nowy etap w moim życiu!” – piszą zadowolone klientki. Studio cieszy się dobrymi opiniami i zaufaniem. Zlokalizowane jest przy ul. Wilczej 46 w Warszawie.

zdjęcia Yoga Beat Studio

 

1

„Pan T.” najlepszym polskim filmem na Festiwalu Camerimage

Polska oczami Pałacu Kultury – debata w Teatrze Żydowskim