Women Camp

Women Camp to wydarzenie rozwojowe przeznaczone tylko dla kobiet. Trzy dni merytorycznych wykładów dotyczących umysłu, duszy i ciała, transformujących warsztatów, głębokiej medytacji i możliwości poznania wyjątkowych osób. Prelegentkami prowadzącymi wykłady będą spełnione zawodowo i prywatnie kobiety sukcesu, które przeszły swoją drogę, ucząc się na własnych doświadczeniach oraz zdobywając wiedzę w niezliczonych szkołach w kraju i za granicą. Wśród nich m.in. dr Iliana Ramirez (inicjatorka wydarzenia), Marzena Rogalska, Dorota Deląg, Basia Tworek i Aneta Wątor. Camp odbędzie się w Warszawie w dniach 8-10 listopada.

Women Camp odbędzie się pod hasłem jedności umysłu, duszy i ciała. Dowiedzieć się będzie można jak skutecznie prowadzić firmę, zarządzać zespołem, rozwijać zdolności przywódcze, jak budować zdrowsze relacje i zachować równowagę między pracą a życiem osobistym. Podczas wykładów dotyczących tematu duszy, przekazaną zostane wskazówki jak rozumieć przekazy płynące z podświadomości i te ukryte w snach, jak budować intymną relację ze swoim wnętrzem, jak nie dać się zdominować emocjom i być bardziej obecną. Camp to również dawka merytorycznej wiedzy dotyczącej działania hormonów, diety i ruchu, a wszystko po to, by lepiej zarządzać swoim ciałem, aktywować głęboki potencjał drzemiący w mózgu oraz czuć się naturalnie piękną i autentycznie pewną swojej kobiecej wartości.

Tematy poszczególnych wykładów to m.in.: „Konkurencja – wróg czy przyjaciel?”, „Kobiecość w biznesie – źródło słabości czy siły?”, „Jak za pomocą medytacji i modlitwy kontaktować się z wyższym ja?”, „Jak jeść w zgodzie ze sobą i nigdy więcej nie być na diecie?”. Wykłady trwać będą codziennie od godz 10 do 16, z przerwą obiadową. W sprzedaży dostępne są pakiety standard (399 złotych), gold (849 złotych) i vip (1299 złotych). Ten ostatni obejmuje możliwość zjedzenia lunchu wspólnie z prelegentkami. Więcej informacji na stronie womencamp.pl.

źródło womencamp.pl
zdjęcie główne facebook.com/drilianaramirez/

 

1

„Pan T.” najlepszym polskim filmem na Festiwalu Camerimage

Polska oczami Pałacu Kultury – debata w Teatrze Żydowskim