Święta 2017 Apart

Każda z czterech ambasadorek- kobiet sukcesu o nieprzeciętnej urodzie, pasji i temperamencie to symbol kolejnych dekad istnienia marki Apart. Na planie sesji znów stanęły obok siebie: zmysłowa Anja Rubik, dystyngowana Kasia Smutniak, dynamiczna Kasia Sokołowska i dziewczęca Małgorzata Socha. Każda jest ucieleśnieniem innego typu kobiecości, a całość koncepcji odzwierciedla różnorodność kobiecego świata, którą od dekad tak bardzo celebruje marka Apart. Zdjęcia autorstwa Marcina Tyszki to poczwórny portret współczesnej kobiety w różnych odsłonach. To, co je łączy to delikatna sensualność, wyrafinowany styl i świadomość własnej wartości. W perfekcyjnie zaaranżowanej świątecznej scenerii ambasadorki Apart ukazały wszystkie oblicza nowoczesnej kobiety, dopełnione biżuteryjnymi dodatkami w różnorodnym stylu.

Obok klasycznych kolii lub pereł towarzyszących szlachetnym welurom i doskonale skrojonym garniturom, pojawiły się także stylizacje w duchu sportowej elegancji, gdzie rolę biżuteryjnych dodatków odgrywają eteryczne wzory ze złota, głównie z linii Magic Moments oraz Origami.

Kampania wizualizuje również to, z czym świąteczny czas kojarzy się niezwykle intensywnie – z niesamowitą ekspresją, szczęściem, beztroską i tak bardzo wyczekiwaną ucieczką od monotonii codzienności. Święta Bożego Narodzenia przenoszą w niemal baśniowy świat, wiążą się z dziecięcą radością, i sprawiają, że nawet dorośli dają się porwać ich magii i nastrojowi – tak jak wtedy, kiedy sami byli dziećmi. Atmosferę tę uchwycono w jednym z ujęć sesji. Na barwnych fotografiach ambasadorki Apart wystąpiły w zabawnych kostiumach, żartobliwie nawiązujących do świątecznych symboli oraz popularnych motywów. Ta część kampanii w oczywisty sposób odwołuje się do spontaniczności, do odkrywania w sobie pokładów żywiołowej natury i entuzjazmu drzemiącego w każdym z nas, niezależnie od wieku.

Świąteczna sesja jest klamrą, spinającą ten szczególny dla Apart rok.

Tekst i zdjęcia materiały prasowe

 

1

„Zimna Wojna” z nagrodą publiczności EFA

Olga Tokarczuk: Wszyscy czujemy, że nie ma świata bez kobiet