Bożena Stachura: Dziś, coraz częściej jestem tu i teraz

Aktorka teatralna i filmowa. Życia, zdeterminowanego przez wykonywany zawód, nie układa pod linijkę. Czasem dostaje bardzo dużo, a czasem tak boleśnie mało, że zastanawia się, dlaczego. Jak każdy, lęka się o przyszłość. Stara się jednak doceniać małe i wielkie wzloty codzienności. - Cieszyć się chwilą, nie żyć przeszłością i umieć wybaczać - to nasze największe życiowe wyzwania - tłumaczy. Bożena Stachura.

Dr Iliana Ramirez: Czuję, że mam w sobie wszystko, by stale iść do przodu

Meksykanka, urodzona w rodzinie z tradycjami curanderos. Doktor nauk farmakologii. Pasjonatka podróży, medytacji i rozwoju holistycznego. Autorka książki "Częstotliwość serca. Jak żyć w zgodzie z samym sobą i ze światem". Stale chce rozszerzać swoją świadomość, poznawać siebie i odkrywać swoją wewnętrzną mądrość. - Jestem dziś szczęśliwa, ale nie zatrzymuje się. Cały czas szukam dalej - wyjaśnia. Iliana Ramirez.

Kinga Dębska: Każdy ma swoją prawdę, drogę i karmę

Gdy wchodziła w dorosłość, nie była gotowa powiedzieć „Chcę zostać artystką”. Dziś, dojrzała, odważnie szukająca i rozwikłująca rzeczywistość reżyserka celnie trafia w prawdę o ludziach i o świecie. - Chcę robić kino, w którym widzowie będą mogli się przejrzeć. Chcę robić filmy, po których widz będzie czuł się mniej samotny – opowiada. Ciągle gdzieś pędzi, czegoś szuka, chce się dziwić i niepokoić. Kinga Dębska.

1 2 3