Embryolisse – świadoma pielęgnacja skóry

Rok 1950, Paryż, pracujący na codzień w jednym z miejskich szpitali dermatolog postanawia stworzyć własną markę kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry. Zaczyna od kremu Lait-Creme Concentré, którego formuła zawiera w sobie kombinację składników pochodzenia naturalnego, nienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminy. Doktor nie zamierza jednak poprzestać na jednym kremie. Otwiera laboratorium Embryolisse, gdzie przy wykorzystaniu progresywnych technologii oraz na podstawie najświeższych badań dotyczących fizjologii i bakteriologii powierzchni skóry, ulepszony zostaje specyficzny wzór dla zdrowej i naturalnej cery. To prowadzi do powstania kolejnych produktów oraz przeznaczonych do nawilżania, oczyszczania, odżywiania czy odmładzania specjalnych serii kosmetyków. Dermatolodzy i farmaceuci, pracujący przy tworzeniu składów kremów, szanują naturalne właściwości oraz naturalny balans skóry. Zachowując równowagę biologiczną, wykorzystując aktywne składniki naturalnego pochodzenia oraz ekstrakty roślinne stworzyli produkty, które pomagają przywrócić skórze jej zdrowy wygląd, wyrównują koloryt, nadają gładkość i elastyczność. Są przy tym niezwykle delikatne, łagodne i minimalizują ryzyko wystąpienia alergii. Staranny dobór składników oraz wysokie standardy wpłynęły na ich efektywność i przyswajalność. Czerpiąc z głębokiej wiedzy oraz z siły natury paryskim lekarzom udało się stworzyć kosmetyki, które nie obciążając skóry gwarantują jej zdrowy wygląd.

Rok 2017, Paryż, Mediolan, Berlin, Warszawa, Nowy Jork, Moskwa, Tokyo, Singapur, Rio de Janeiro i setki innych miast na całym świecie, gdzie uwielbiane są kosmetyki Embryolisse. Najpierw docenili je wizażyści, modelki, celebryci, a teraz niezbędne i potrzebne są każdej kobiecie. Okrzyknięte zakulisowym ulubieńcem pokazów mody i wielkich gal przedarły się do domów zwykłych kobiet sprawiając, że one też mogą czuć się wyjątkowo piękne. Kremy zamknięte w tubach o większej lub mniejszej pojemności doskonale sprawdzają się nie tylko w domu, ale mieszczą się w torebce, kosmetyczce czy saszetce. Chwalone są za ich wszechstronne zastosowanie. Legendarny już krem Lait-Creme Concentré, który jeszcze do niedawna dostępny był jedynie w wybranych francuskich aptekach, dziś jest jednym z najchętniej kupowanych produktów tej marki na całym świecie. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry na dzień i na noc, ale idealnie sprawdza się również pod makijażem.  Zawarte w kosmetykach Embryolisse naturalne składniki, takie jak: masło karité, wosk pszczeli, aloes czy soja w połączeniu z kolagenem i kwasem hialuronowym dbają o każdą, nawet najwrażliwszą skórę. Warto być zdrową i piękną. Warto zaufać profesjonalistom i wybrać Embryolisse.

Kosmetyki wszystkich linii Embryolisse dostępne są w oficjalnym sklepie internetowym w Polsce: http://www.embryolisse.pl/.

Tekst Ola Grądzka
Zdjęcia instagram.com/dominica888/

1

„Zimna Wojna” z nagrodą publiczności EFA

Olga Tokarczuk: Wszyscy czujemy, że nie ma świata bez kobiet