Biżuteria Beller – Your Way

„Biżuterię tworzyliśmy od lat, aż przyszedł moment, gdy uznaliśmy, że czas na zupełnie nowe inspiracje. Szukaliśmy natchnienia w wielu miejscach, aż finalnie znaleźliśmy je w tym, co tak blisko. W naszych korzeniach, w otaczających ludziach i prostej, choć coraz rzadziej spotykanej dziś myśli, że prawdziwe piękno to być sobą” – tak o marce mówią jej założyciele.

Beller to biżuteria luksusowa, lecz unikalna. Taka, która podkreśla to, co w każdym z nas jest wyjątkowe. Marka proponuje udział w procesie jej tworzenia, bo tylko tak powstać mogą produkty jedyne w swoim rodzaju. Daje to, co najlepsze – wysokie rzemieślnicze doświadczenie, najbardziej przejrzyste kamienie, srebro i złoto wysokiej próby. A decyzja, jak je połączyć, należy do każdego indywidualnie.

Początkiem biżuterii może być łańcuszek z kolekcji BASIC. Do niego, wspólnie z jubilerami, zaprojektować można zawieszkę z brylantami lub kamieniami szlachetnymi, które zostaną starannie dobrane i oprawione zgodnie z życzeniem. Unikalny pierścionek, bransoletka czy kolczyki – również mogą być dokładnie takie, o jakich się marzy. Każdy projekt powstaje zgodnie z najlepszymi rzemieślniczymi tradycjami mistrzowskich jubilerów. Odwiedzając atelier marki, przekonać się można, że pracują ręcznie. Jakość jest priorytetem, dlatego wykorzystują kruszce najwyższej próby.

Wyselekcjonowaniu kamieni szlachetnych i brylantów o najwyższej czystości i przejrzystości, poświęcane jest dużo czasu. Pozyskiwane są te, które nie tylko są piękne, ale często mają fascynującą historię. Marka współpracuje wyłącznie z zaufanymi dostawcami, a więc posiada gwarancję, że diamenty pochodzą ze źródeł wolnych od konfliktów militarnych. Atelier marki znajduje się w Warszawie przy Mokotowskiej 71. Zakupów można również dokonać pod adresem internetowym beller.pl.

Beller to wyjątkowo minimalistyczna, charakteryzująca się prostotą, ale prezentująca z niezwykłą klasą biżuteria. Wysoki kunszt jej wykonania oraz jakość sprawiają, że pomimo klasycznej formy, nie sposób jej przegapić. Zamiłowanie i pasja z jakimi jest wykonywana nadają jej unikalnego charakteru. Beller to idealne połączenie nowoczesności z klasyką, dające subtelny lecz zachwycający efekt na każdą okazję.

1

Reżyser głośnego „Ikara” napisał powieść o genialnym jazzmanie

Bartosz Kruhlik: Robiąc filmy, czerpię z życia garściami