Akademia Kobiet 2019

Aktywne, ambitne, świadome, nastawione na rozwój, chętne do podejmowanie nowych wyzwań – takie są uczestniczki Akademii Kobiet – silne kobiety z całej Polski, które chcą się nawzajem motywować, inspirować i wspierać. Akademia to dwa dni bogate w spotkania, wykłady, rozmowy, warsztaty i ćwiczenia połączone z rozrywką i dobrą zabawą. Prelegenci to przede wszystkim kobiety sukcesu, realizujące się w różnych dziedzinach, które pokazują, że warto żyć w zgodzie ze sobą. Podczas Akademii Kobiet wspólnie nauczyć się można jak osiągać sukces łącząc życie prywatne i karierę zawodową oraz czerpać radość z życia. Podczas spotkań wymieniane są doświadczenia, wskazówki i motywacja do działania, Wydarzenie nie tylko sprzyja nawiązaniu nowych, wartościowych znajomości oraz poszerzeniu horyzontów, ale także jest doskonałą okazją do odpoczynku i zebrania sił do dalszego działania. To jak SPA dla kobiecej duszy i idealny „reset” przed… podbojem świata!

Wśród tegorocznych prelegentek znalazły się m.in.: Omenaa Mensah – jedna z najbardziej charyzmatycznych prezenterek i dziennikarek telewizyjnych. Bizneswoman, doktorantka SGH, ekspertka z zakresu autoprezentacji oraz założycielka i Prezes Omenaa Foundation, fundacji w której realizuje projekty związane z tolerancją i edukacją; Dorota Gardias – razem z kamerą DDTVN przemierza setki tysięcy kilometrów, spotyka wspaniałych ludzi, a jej ciepły uśmiech powoduje, że nawet najgorsza prognoza pogody nie jest straszna.  Współtwórca i ambasador marki PAGANO – pędzli do makijażu. Prywatnie mama 5letniej Hani; Katarzyna Cichopek – aktorka, prezenterka telewizyjna, tancerka, psycholog, autorka kilku książek; Katarzyna Miller  – psychoterapeutka, publicystka, poetka. 40 lat praktyki terapeutycznej. Indywidualnej, małżeńskiej, grupowej, mnóstwo warsztatów rozwojowych dla kobiet. Wiele lat wykładała psychologię na Gender Studies UW. Pisze i udziela wywiadów dla wielu pism, trwale związana ze „Zwierciadłem”.

Prelekcje poprowadzą również mężczyźni. Wśród nich: Łukasz Cybulski jako jedna z kilkudziesięciu osób na świecie, które ukończyły World Class Speaker Academy. Trener, Motywator, Przedsiębiorca. Osoba z ogromnym (własnym) doświadczeniem biznesowym oraz handlowym. Od 15 lat powiązany ze sprzedażą bezpośrednią, a od 12 lat skutecznie buduje oraz szkoli zespoły sprzedażowe. Na co dzień prowadzi z dużym powodzeniem firmę handlową z własnym produktem; Bogdan Sosnowski – praktyk z zapleczem dydaktycznym, trener, doradca, mówca inspiracyjny, specjalizuje się w strategii i wdrażaniu zmian, budowaniu zespołów, procesach sprzedażowych, właściciel Sosnowski Consulting, były Direct Sales Director P4 Sp. z o.o. ( PLAY), coach ICC, master NLP, odpowiedzialny za powstanie, budowę i rozwój kanału franchyzowego Doradców Biznesowych PLAY; Bartłomiej Jędrzejak – jeden z najpopularniejszych prezenterów pogody, dziennikarz, konferansjer, wykładowca. Od lat związany z telewizją, obecnie prezenter pogody w telewizji TVN. Znakomicie prowadzi duże imprezy masowe, gale i koncerty, także konferencje prasowe i wydarzenia medialne oraz inne eventy dla firm prywatnych, banków i korporacji.

Akademia Kobiet odbędzie się w dniach 16-17 listopada w hotelu Brant w podwarszawskiej miejscowości Majdan. W sprzedaży dostępne są jeszcze bilety: normalne w cenie 799 złotych oraz VIP w cenie 1050 złotych zawierające nocleg. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się pod adresem akademiakobiet.pl

źródło materiały prasowe

 

1

TVP Info pokaże relację z wręczenia Nobla Oldze Tokarczuk

„Coś jest ze światem nie tak”. Mowa noblowska Olgi Tokarczuk