Maja Sablewska wspiera polskie kobiety

Metamorfozy to specjalność Mai Sablewskiej. Na antenie TVN Style nie raz pomagała tym, którzy potrzebowali zmian w swojej szafie i w życiu. Dzięki niej wiele osób dostało szansę na nowy start. W swoim programie „SOS – Sablewska od stylu” prowadząca zajmuje się bohaterkami, które mają niecodzienne pasje, realizują się zawodowo i prywatnie, ale brakuje im czasu dla samych siebie. Maja pomaga odnaleźć im styl, odzwierciedlający zarówno ich osobowość, jak też sposób życia.

Uczestniczki „SOS – Sablewska od stylu  muszą skupić się na sobie i odpowiedzieć na kilka zasadniczych pytań – Kim jestem? Jaka jestem? Co lubię? – Brzmi banalnie? Wiele współczesnych kobiet nie ma nawet chwili na to, by pomyśleć o sobie i swoich potrzebach. Nie mówiąc już o regularnych zakupach, dobieraniu garderoby i dodatków. Spotkanie z Mają Sablewską to dla nich szansa na chwilę przerwy i zajęcie się tym, na co zwykle nie przeznaczają czasu i energii. To nie będzie łatwe zadanie dla Mai! Stylu nie stworzy modny ciuch z najnowszej kolekcji czy biżuteria, którą noszą celebrytki. Można być stylowym, bazując na zawartości szafy sprzed dwudziestu lat oraz nie wyglądać dobrze, ubierając się w designerskie ciuchy z drogich sklepów. Najważniejsze, aby wizerunek pasował do charakteru i sprawiał, że kobieta czuje się atrakcyjna i gotowa na podbój świata. Łatwizna? To nie koniec utrudnień. Na przeprowadzenie każdej metamorfozy prowadząca ma tylko 48 godzin. Ale ktoż inny, jak nie Maja Sablewska może pomóc w tak krótkim czasie odnaleźć własny i niepowtarzalny styl uczestniczkom programu. Prowadząca odpowiada na każde modowe SOS.

Pierwszy odcinek nowego formatu Mai Sablewskiej emitowany został w niedzielę, 18 marca i miał zdecydowanie większą oglądalność od średnich długookresowych wyników stacji, która wyniosła 171 tysięcy widzów. Ogromną popularnością cieszyły się rownież wszystkie emitowane  powtórki odcinka, które łącznie widziało blisko 110 tyś osób. Po ogromny sukcesie pierwszego odcinka szefowa stacji TVN Style – Joanna Tylman – zapowiedziała drugi sezon formatu, który pojawi się na antenie już w jesiennej ramówce.

źródło materiały prasowe
fotografował Mateusz Jagielski / East News

1